До уваги виробників будівельної продукції

В Єдиній державній електронній системі будівництва (ЄДЕССБ) з‘явився електронний кабінет виробника будівельної продукції, в якому можна скласти декларацію показників будівельної продукції.
Через кабінет виробники самостійно декларуватимуть вид будівельної продукції, її характеристики та підтверджуватимуть відповідність продукції вимогам законодавства.
Експлуатаційні характеристики будівельної продукції та вимоги щодо їх підтвердження визначені у національних стандартах, які є ідентичними гармонізованим європейським стандартам:
Відтепер процес складання декларації цифровізовано, воно повинно відбуватись лише через такий кабінет. Після цього виробник має нанести знак відповідності технічним регламентам на продукцію, а потім може вводити її в обіг.
Запуск кабінету відбувся у співпраці Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України , Офісу підтримки реформ Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерство цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах
Вся інформація щодо роботи з функціоналом кабінету в спеціальному чаті: https://t.me/budprod. У разі виникнення питань щодо функціоналу – просимо звертатись за електронною поштою підтримки support@e-construction.gov.ua.
Нагадаємо, наприкінці грудня 2021 року Уряд прийняв постанову №1458 «Деякі питання надання будівельної продукції на ринку», що регулює низку питань щодо надання будівельної продукції на ринку. Це стало завершальним кроком імплементації європейського Регламенту 305/2011 в національне законодавство.
До уваги виробників будівельної продукції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори